Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ

Πρώτο Προηγούμενο 13 από 191 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (1η αγ.)Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΠΥΡΓΙΟΥΣάββατο21/10/2316:000-2
2.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2η αγ.)Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή29/10/2315:000-2
3.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3η αγ.)Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή05/11/2315:002-0
4.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4η αγ.)Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο11/11/2315:001-2
5.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5η αγ.)Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή19/11/2315:000-2
6.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (6η αγ.)Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή26/11/2315:000-0
7.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (7η αγ.)Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ ΚΛΑΣΣΙΚΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή03/12/2315:001-1
8.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (8η αγ.)Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή10/12/2315:003-2
9.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (9η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο16/12/2315:002-1
10.ΚΥΠΕΛΛΟ (2η φάση)Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΘΥΜΙΑΝΩΝΤετάρτη10/01/2415:006-0
11.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (10η αγ.)Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή14/01/2417:301-3
12.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (11η αγ.)Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΔΑΦΝΩΝΑΣάββατο20/01/2415:000-0
13.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (12η αγ.)Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή28/01/2415:001-1
14.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (13η αγ.)Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝΚυριακή04/02/2415:001-0
15.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (14η αγ.)Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή11/02/2415:001-1
16.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η αγ.)Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο17/02/2415:302-1
17.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (16η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ ΚΛΑΣΣΙΚΟ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή25/02/2415:002-2
18.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (17η αγ.)Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΚυριακή03/03/2415:303-1
19.Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (18η αγ.)Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή10/03/2415:300-3
20.Play Out A΄ Κατηγορίας (1η αγ.)Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη27/03/2416:001-4
21.Play Out A΄ Κατηγορίας (3η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ ΚΛΑΣΣΙΚΟ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή07/04/2416:301-3
22.Play Out A΄ Κατηγορίας (4η αγ.)Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο13/04/2417:004-2
23.Play Out A΄ Κατηγορίας (5η αγ.)Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΚυριακή21/04/2417:000-3
24.Play Out A΄ Κατηγορίας (6η αγ.)Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή28/04/2417:003-0
25.Play Out A΄ Κατηγορίας (8η αγ.)Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ ΚΛΑΣΣΙΚΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή19/05/2417:005-1
26.Play Out A΄ Κατηγορίας (9η αγ.)Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη22/05/2416:00
27.Play Out A΄ Κατηγορίας (10η αγ.)Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ