Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:




Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Play Out A΄ Κατηγορίας
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη22/05/2416:00ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ., ΛΙΩΛΙΑΣ Σ., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)
1-3
2.Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΤετάρτη22/05/2417:00ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: Χονδρέλης Ιωάννης)
3-1
Play Οff Β΄ Κατηγορίας
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΙΣΙΔΩΡΙΔΕΙΟΤετάρτη22/05/2417:00ΚΟΥΚΗΣ Δ., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΤΣΟΥΜΠΗ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
4-2
4.ΒΡΟΝΤΑΔΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη22/05/2417:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: Φεργαδιώτης Στρατής)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ.)
2-2
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ Κ14
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΠέμπτη23/05/2417:00ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.1-4
ΤΕΛΙΚΟΙ Κ16
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΚΑΔ. ΚΟΦΙΝΑ / ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΠαρασκευή24/05/2415:30
7.ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΠαρασκευή24/05/2417:30
Πρωτάθλημα Κ 12
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ 3 - ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΠέμπτη23/05/2418:00ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.0-1

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Play Out A΄ Κατηγορίας
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ ΚΛΑΣΣΙΚΟ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο25/05/2417:00
2.Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή26/05/2417:00
Play Οff Β΄ Κατηγορίας
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - ΒΡΟΝΤΑΔΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή26/05/2417:00
4.Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή26/05/2417:30
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ Κ14
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤρίτη28/05/2418:00
Πρωτάθλημα Κ 12
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΟΜΗΡΟΣ / ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο25/05/2411:00
7.ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. ΚΟΦΙΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο25/05/2419:00
8.ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή26/05/2410:00
9.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ 2 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή26/05/2411:30
10.ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή26/05/2413:00
11.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ 1 - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΘΥΜΙΑΝΩΝΔευτέρα27/05/2416:30
12.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΔευτέρα27/05/2418:00
11η αγωνιστική
13.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. ΚΟΦΙΝΑ - ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤρίτη28/05/2417:30
14.ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη29/05/2415:30Αναβλήθηκε
15.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ 1 - ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη29/05/2415:30
16.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη29/05/2417:00
17.Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΘΥΜΙΑΝΩΝΠέμπτη30/05/2416:00
18.Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2ΘΥΜΙΑΝΩΝΠέμπτη30/05/2417:30
19.ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - ΘΥΜΙΑΝΩΝΠέμπτη30/05/2419:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.