Γήπεδο ΘΥΜΙΑΝΩΝ
Πληροφορίες
Περιοχή: | ΘΥΜΙΑΝΑ ΔΗΜ. ΑΓ.ΜΗΝΑ |
Τύπος: | Συνθετικός χλοοτάπητας |
Διαστάσεις: | 93 x 57 μ. |
Διαθέτει: |
Αποδυτήρια Κερκίδες (Χωρητικότητα: 50) |
Έδρα: | |
Δεύτερη έδρα: |
Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες
Διοργάνωση | Αγώνας | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Play Off Α΄ Κατηγορίας | Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ | Τετάρτη | 27/03/24 | 16:30 | 0-3 |
2. | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ 14 | Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 | Σάββατο | 30/03/24 | 16:00 | 0-6 |
3. | Πρωτάθλημα Κ 12 | Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - | Κυριακή | 31/03/24 | 10:00 | |
4. | Play Out Β΄ Κατηγορίας | Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ | Κυριακή | 31/03/24 | 13:00 | 5-3 |
5. | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ 16 | Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ | Παρασκευή | 05/04/24 | 16:30 | 1-2 |
6. | Play Out Β΄ Κατηγορίας | Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ | Σάββατο | 06/04/24 | 17:00 | 2-4 |
7. | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ 14 | ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ | Κυριακή | 07/04/24 | 10:30 | 2-3 |
8. | Play Off Α΄ Κατηγορίας | Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ | Τετάρτη | 10/04/24 | 17:00 | 2-0 |
9. | Play Out Β΄ Κατηγορίας | Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ | Κυριακή | 14/04/24 | 13:00 | 3-2 |
10. | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ 14 | ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 | Τρίτη | 16/04/24 | 16:00 | 1-6 |
11. | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ 16 | ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ / ΚΑΛΑΜΩΤΗ - ΑΚΑΔ. ΚΟΦΙΝΑ / ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ | Πέμπτη | 18/04/24 | 16:00 | |
12. | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ 14 | ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - | Κυριακή | 21/04/24 | 10:00 | |
13. | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ 14 | ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:00 | |
14. | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ 14 | ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 14:00 | |
15. | Play Off Α΄ Κατηγορίας | Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 17:00 | |
16. | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ 16 | Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ / ΚΑΛΑΜΩΤΗ | Τετάρτη | 01/05/24 | 16:00 | |
17. | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ 16 | ΑΚΑΔ. ΚΟΦΙΝΑ / ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ/ ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ | Τετάρτη | 01/05/24 | 18:00 | |
18. | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ 16 | Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - ΑΚΑΔ. ΚΟΦΙΝΑ / ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ | Παρασκευή | 10/05/24 | 16:00 | |
19. | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ 16 | ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ - ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ / ΚΑΛΑΜΩΤΗ | Παρασκευή | 10/05/24 | 18:00 |