Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ 16

<< ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ Κ16

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη01/11/2315:30ΑΤΣΑΛΗΣ Β., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.6-0
ΛΕΩΝ/ΒΡΟΝΤΑΔΟΣ - ΑΚΑΔ. ΚΟΦΙΝΑ / ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη08/11/2315:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π.1-3
ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ / ΚΑΛΑΜΩΤΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ/ ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη08/11/2315:30ΑΤΣΑΛΗΣ Β., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΥΜΠΗ Ε.5-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - ΛΕΩΝ/ΒΡΟΝΤΑΔΟΣΘΥΜΙΑΝΩΝΤετάρτη15/11/2315:302-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ/ ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη15/11/2315:300-5
ΑΚΑΔ. ΚΟΦΙΝΑ / ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ / ΚΑΛΑΜΩΤΗΘΥΜΙΑΝΩΝΠέμπτη16/11/2315:301-5


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝ/ΒΡΟΝΤΑΔΟΣ - ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ / ΚΑΛΑΜΩΤΗΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη29/11/2315:30ΝΤΑΤΗΣ Ν., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α., ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ Α.0-3
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ/ ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΘΥΜΙΑΝΩΝΤετάρτη29/11/2316:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π.1-2
ΑΚΑΔ. ΚΟΦΙΝΑ / ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΠέμπτη30/11/2315:30ΛΙΩΛΙΑΣ Σ., ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.1-7


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ/ ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΚΑΔ. ΚΟΦΙΝΑ / ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη13/12/2315:30ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ Α., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π.0-1
ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ - ΛΕΩΝ/ΒΡΟΝΤΑΔΟΣΘΥΜΙΑΝΩΝΤετάρτη13/12/2315:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Ε.8-2
ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ / ΚΑΛΑΜΩΤΗ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη13/12/2315:30ΚΟΥΚΗΣ Δ., ΛΙΩΛΙΑΣ Σ., ΤΣΟΥΜΠΗ Ε.3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝ/ΒΡΟΝΤΑΔΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ/ ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη20/03/2415:30ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π.1-2
ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ / ΚΑΛΑΜΩΤΗ - ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΠέμπτη21/03/2417:00ΚΟΥΚΗΣ Δ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Δ.0-2
ΑΚΑΔ. ΚΟΦΙΝΑ / ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη27/03/2415:30ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π.4-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔ. ΚΟΦΙΝΑ / ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΛΕΩΝ/ΒΡΟΝΤΑΔΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη03/04/2415:30ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ Ε., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.6-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ/ ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ / ΚΑΛΑΜΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΠέμπτη04/04/2417:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.2-2
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΠαρασκευή05/04/2416:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ Θ., ΤΣΟΥΜΠΗ Ε.1-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ/ ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη17/04/2416:00ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ Ε., ΚΟΥΚΗΣ Δ., ΤΣΟΥΜΠΗ Ε.6-1
ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ / ΚΑΛΑΜΩΤΗ - ΑΚΑΔ. ΚΟΦΙΝΑ / ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΘΥΜΙΑΝΩΝΠέμπτη18/04/2416:00ΚΟΥΚΗΣ Δ., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΤΣΟΥΜΠΗ Ε.5-0
ΛΕΩΝ/ΒΡΟΝΤΑΔΟΣ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΠέμπτη18/04/2419:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Μ., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.1-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ/ ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη24/04/2416:001-1
ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ / ΚΑΛΑΜΩΤΗ - ΛΕΩΝ/ΒΡΟΝΤΑΔΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη24/04/2416:007-2
ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ - ΑΚΑΔ. ΚΟΦΙΝΑ / ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΠέμπτη25/04/2417:005-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝ/ΒΡΟΝΤΑΔΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη01/05/2415:30ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Ε.2-9
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ / ΚΑΛΑΜΩΤΗΘΥΜΙΑΝΩΝΤετάρτη01/05/2416:00ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΥΜΠΗ Ε.0-2
ΑΚΑΔ. ΚΟΦΙΝΑ / ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ/ ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΘΥΜΙΑΝΩΝΤετάρτη01/05/2418:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΤΣΟΥΜΠΗ Ε.0-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ/ ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΛΕΩΝ/ΒΡΟΝΤΑΔΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΠέμπτη09/05/2417:00ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΕΤΑ Κ.5-1
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - ΑΚΑΔ. ΚΟΦΙΝΑ / ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΘΥΜΙΑΝΩΝΠαρασκευή10/05/2416:003-1
ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ - ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ / ΚΑΛΑΜΩΤΗΘΥΜΙΑΝΩΝΠαρασκευή10/05/2418:00ΚΟΥΚΗΣ Δ., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΤΖΕΤΑ Κ.4-3