Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Α΄ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο23/09/1714:30ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α.0-2
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο23/09/1717:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)1-4
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο23/09/1717:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)2-0
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή24/09/1717:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ., ΜΗΛΙΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)2-1
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Π.Ο ΧΙΟΥ 2014ΔΑΦΝΩΝΑΚυριακή24/09/1717:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΚΟΠΑΝΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-2
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή24/09/1717:00ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β., ΚΑΖΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)0-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΝΕΝΗΤΩΝΣάββατο30/09/1717:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΚΑΖΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)2-0
Α.Π.Ο ΧΙΟΥ 2014 - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο30/09/1717:00ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)4-2
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΣάββατο30/09/1717:00ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β.2-0
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΟΙΝΟΥΣΣΩΝ "ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΕΚυριακή01/10/1712:30ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Α.0-2
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝΚυριακή01/10/1717:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Δ., ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α.3-2
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή01/10/1717:00ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο07/10/1716:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΚΑΖΑΣ Ι.1-1
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο07/10/1716:30ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)2-2
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - Α.Π.Ο ΧΙΟΥ 2014ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή08/10/1716:30ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β.0-2
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή08/10/1716:30ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή08/10/1716:30ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Α., ΚΑΖΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-0
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΔΑΦΝΩΝΑΚυριακή08/10/1716:30ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π.0-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο14/10/1716:30ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)3-2
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΑΦΝΩΝΑΣάββατο14/10/1716:30ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)2-1
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΟΙΝΟΥΣΣΩΝ "ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΕΚυριακή15/10/1712:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.3-2
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή15/10/1714:00ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)1-1
Α.Π.Ο ΧΙΟΥ 2014 - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή15/10/1716:30ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ.1-0
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΚυριακή15/10/1716:30ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ., ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΚΑΖΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)0-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝΣάββατο21/10/1716:00ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)4-0
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο21/10/1716:00ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΜΗΛΙΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-4
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο21/10/1716:00ΓΙΑΧΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Α., ΚΑΖΑΣ Ι.0-2
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή22/10/1714:00ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)0-2
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή22/10/1716:00ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΚΑΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)5-0
Α.Π.Ο ΧΙΟΥ 2014 - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή22/10/1716:15ΓΙΑΧΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Α.4-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο ΧΙΟΥ 2014ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή29/10/1712:00ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)2-1
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΚυριακή29/10/1715:00ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Α.4-2
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή29/10/1715:00ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ Α., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)3-2
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΔΑΦΝΩΝΑΚυριακή29/10/1715:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή29/10/1715:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-1
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη01/11/1715:00ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ Α., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)0-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΧΙΟΥ 2014 - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο04/11/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Μ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)1-3
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΟΙΝΟΥΣΣΩΝ "ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΕΚυριακή05/11/1712:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-2
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΚυριακή05/11/1715:00ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΚΑΖΑΣ Ι.1-2
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝΚυριακή05/11/1715:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.1-1
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή05/11/1715:00ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)4-2
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή05/11/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Μ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)0-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή12/11/1712:30ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΓΑΡΡΗΣ Α., ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ.0-5
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΔΑΦΝΩΝΑΚυριακή12/11/1715:00ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ Α., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ.1-0
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Α.Π.Ο ΧΙΟΥ 2014ΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή12/11/1715:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)3-0
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή12/11/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Μ., ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ.0-8
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη15/11/1715:00ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ Α., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΤετάρτη29/11/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Μ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Ν., ΜΗΛΙΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)2-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΣάββατο18/11/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Μ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)1-0
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΟΙΝΟΥΣΣΩΝ "ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΕΚυριακή19/11/1712:00ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.0-8
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή19/11/1712:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Μ., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-1
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή19/11/1715:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-0
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝΚυριακή19/11/1715:00ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΚΑΖΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)6-0
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Π.Ο ΧΙΟΥ 2014ΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή19/11/1715:00ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ Α., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Ν., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)1-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο25/11/1715:00ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)1-1
Α.Π.Ο ΧΙΟΥ 2014 - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο25/11/1715:00ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΓΑΡΡΗΣ Α., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π.2-1
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή26/11/1713:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΓΑΡΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)3-3
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή26/11/1715:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)4-2
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή26/11/1715:00ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ., ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)2-0
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝΚυριακή26/11/1715:00ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Α.1-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Π.Ο ΧΙΟΥ 2014ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο02/12/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Μ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο02/12/1715:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)4-3
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΚυριακή03/12/1715:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.0-2
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή03/12/1715:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Μ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)1-3
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΔΑΦΝΩΝΑΚυριακή03/12/1715:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-2
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΟΙΝΟΥΣΣΩΝ "ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΕΚυριακή17/12/1713:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Α.


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
Α.Π.Ο ΧΙΟΥ 2014 - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Π.Ο ΧΙΟΥ 2014
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΧΙΟΥ 2014 - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Ο ΧΙΟΥ 2014
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Π.Ο ΧΙΟΥ 2014
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
Α.Π.Ο ΧΙΟΥ 2014 - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Π.Ο ΧΙΟΥ 2014
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ
Α.Π.Ο ΧΙΟΥ 2014 - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
Α.Π.Ο ΧΙΟΥ 2014 - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Α.Π.Ο ΧΙΟΥ 2014
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α.Π.Ο ΧΙΟΥ 2014 - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ