Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ενημερώνουμε ότι στο site έχει κοινοποιηθεί η Γ΄φάση Κυπέλλου και η 7η και 8η αγωνιστική του Πρωταθλήματος Κ12. Όσα σωματεία έχουν ήδη εφοδιαστεί με κάρτες υγείας των ποδοσφαιριστών τους μπορούν να χρησιμοποιούν αυτές, αντί των καταστάσεων υγείας, στους αγώνες τους.

Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ, 14/2/2019 09:34
 Το Δ.Σ  της Ε.Π.Σ. Χίου συγχαίρει τον Γιώργο Ξύδα για την βράβευση του ως καλύτερος νέος ποδοσφαιριστής της Football League . Του ευχόμαστε καλή συνέχεια στην καριέρα του και πάντα επιτυχίες.... περισσότερα...
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής 11/02/2019 ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ, 12/2/2019 09:37
 Αριθμός απόφασης: 37/2018-2019       Η πειθαρχική επιτροπή της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματειων Χίου αποτελούμενη από τους Πάχο Εμμανουήλ, Μπλάτζιο Ελευθέριο και Βεργίνα Κωνσταντίνο, συνεδρίασε στις 11-02-2019, ημέρα της εβδομάδας Δευτέρα, στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Χίου.   Έχοντας υπόψη τις διατάξεις του Κ.Α.Π. και του Πειθαρχικού κώδ... περισσότερα...
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής 07/02/2019 - ΠΟΙΝΕΣ ΑΞΙΩΜΑΤΟΥΧΩΝ – ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ, 08/2/2019 11:01
 Αριθμός απόφασης: 35/2018-2019       Η πειθαρχική επιτροπή της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματειων Χίου αποτελούμενη από τους Πάχο Εμμανουήλ, Μπλάτζιο Ελευθέριο και Βεργίνα Κωνσταντίνο, συνεδρίασε στις 07-02-2019, ημέρα της εβδομάδας Πέμπτη, στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Χίου.   Έχοντας υπόψη τις διατάξεις του Κ.Α.Π. και του Πειθαρχικού κώδικα ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο16/02/1915:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: Φιστουρής Αχιλλέας)
0-1
2.Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο16/02/1915:00ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Α., ΜΗΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
(Παρατηρητής: Κουτσουλιάς Γεώργιος)
0-4
3.Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΔΑΦΝΩΝΑΣάββατο16/02/1915:00ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΣΕΛΛΗ Α., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής: Γιαννούμης Γεώργιος)
3-1
4.ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή17/02/1915:00ΝΤΑΤΗΣ Ν., ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ.
(Παρατηρητής: Πικούνης Σ)
0-4
5.Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή17/02/1915:00ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΣΕΛΛΗ Α., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
(Παρατηρητής: Μυριαγκός Βασίλειος)
2-0
6.Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή17/02/1915:00ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)
(Παρατηρητής: Κουτσουλιάς Γεώργιος)
3-3
Β΄ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο16/02/1917:15ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΤΖΕΤΑ Κ., ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: Ζαφείρης Νικόλαος)
1-12
8.Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΟΙΝΟΥΣΣΩΝ "ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΕΚυριακή17/02/1912:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.
(Παρατηρητής: Φιστουρής Αχιλλέας)
0-2
9.Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή17/02/1912:00ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής: Δελέγκος Στέφανος)
0-3
10.Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή17/02/1912:00ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΚΑΖΑΣ Ι., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής: Καζάκος Άγγελος)
2-4
Κ12
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο16/02/1912:00ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε.
(Παρατηρητής: Ρούλης Παντελής)
3-1
12.Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή17/02/1910:00ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: Ρούλης Παντελής)
1-0
13.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή17/02/1910:00ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.
(Παρατηρητής: Κωστάλας Σπύρος)
Κ16
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΘΥΕΛΛΑ/ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο16/02/1912:00ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΚΑΖΑΣ Ι.
(Παρατηρητής: Ζαφείρης Νικόλαος)
8-1

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο23/02/1915:00
2.Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή24/02/1912:00
3.Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή24/02/1915:00
4.Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή24/02/1915:00
5.Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΚυριακή24/02/1915:00
6.Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή24/02/1915:00
Β΄ Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο23/02/1911:00
8.ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο23/02/1915:00
9.Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο23/02/1915:30
10.Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΙΣΙΔΩΡΙΔΕΙΟΚυριακή24/02/1915:00
Κ14
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΛΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο23/02/1912:00
12.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.Χ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΗΡΑΚΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή24/02/1911:00
13.Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή24/02/1911:00
14.Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή24/02/1913:30
Κ12
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη20/02/1915:30ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.
16.Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2ΘΥΜΙΑΝΩΝΤετάρτη20/02/1916:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν.
17.ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή24/02/1911:00
18.ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή24/02/1916:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.