Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Συμπληρωματικά σας ενημερώνουμε ότι η Σχολή ανανέωσης ταυτοτήτων Προπονητών θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018 από 16:00 έως 21:00 και την Παρασκευή 26 Οκτωβρίου 2018 από  09:00 έως 14:00 και 16:00 έως 21:00 στον ημιώροφο  του Ξενοδοχείου Χανδρής. Υπεύθυνοι Σχολής είναι οι κύριοι Μητροτάσιος Μιχάλης και Βονόρτας Ιωάννης.

Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΧΟΛΗΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΩΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ, 22/10/2018 12:18
 Συμπληρωματικά σας ενημερώνουμε ότι η Σχολή ανανέωσης ταυτοτήτων Προπονητών θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018 από 16:00 έως 21:00 και την Παρασκευή 26 Οκτωβρίου 2018 από  09:00 έως 14:00 και 16:00 έως 21:00 στον ημιώροφο  του Ξενοδοχείου Χανδρής. Υπεύθυνοι Σχολής είναι οι κύριοι Μητροτάσιος Μιχάλης και Βονόρτας Ιωάννης.    ... περισσότερα...
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής 17/10/2018 ΠΟΙΝΕΣ ΑΞΙΩΜΑΤΟΥΧΩΝ – ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ, 18/10/2018 08:54
Αριθμός απόφασης: 08/2018-2019       Στη Χίο σήμερα 17-10-2018, ημέρα της εβδομάδας Τετάρτη στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Χίου συνεδρίασε η  Πειθαρχική Επιτροπή της Ένωσης.   Αφού εξέτασε τα φύλλα αγώνα και τις εκθέσεις των παρατηρητών, λαμβάνοντας υπόψη τις διατάξεις του Κ.Α.Π. και του Πειθαρχικού κώδικα της Ε.Π.Ο. αποφασίζει για τις εξής ποινές:... περισσότερα...
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής 17/10/2018 ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ, 18/10/2018 08:53
Αριθμός απόφασης: 07/2018-2019      Στη Χίο σήμερα 17-10-2018, ημέρα της εβδομάδας Τετάρτη στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Χίου συνεδρίασε η  Πειθαρχική Επιτροπή της Ένωσης.   Αφού εξέτασε τα φύλλα αγώνα και τις εκθέσεις των παρατηρητών, λαμβάνοντας υπόψη τις διατάξεις του Κ.Α.Π. και του Πειθαρχικού κώδικα της Ε.Π.Ο. αποφασίζει για τις εξής ποινές:  ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΝΕΝΗΤΩΝΣάββατο20/10/1816:00ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)
(Παρατηρητής: Μυριαγκός Βασίλειος)
1-4
2.ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο20/10/1816:30ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΣΕΛΛΗ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
(Παρατηρητής: Γιαννούμης Γεώργιος)
1-3
3.ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή21/10/1816:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)
(Παρατηρητής: Χονδρέλης Ιωάννης)
4-1
4.Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή21/10/1816:00ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής: Δελέγκος Στέφανος)
1-2
5.Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή21/10/1816:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ., ΣΕΛΛΗ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
(Παρατηρητής: Αλεξόπουλος Δημήτριος)
2-1
6.Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΑΦΝΩΝΑΚυριακή21/10/1816:00ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)
(Παρατηρητής: Αποστολής Μ. - Κοτσώνης Ν.)
1-2
Β΄ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΣΕΝΤΑΣάββατο20/10/1815:30ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: Ζαφείρης Νικόλαος)
0-1
8.Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ - Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΙΣΙΔΩΡΙΔΕΙΟΣάββατο20/10/1816:00ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.
(Παρατηρητής: Μαχαίρας Ιωάννης)
3-0
9.Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο20/10/1816:00ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΛΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)
(Παρατηρητής: Ντομάτας Ιωάννης)
0-2
10.Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΟΙΝΟΥΣΣΩΝ "ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΕΚυριακή21/10/1812:00ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: Κουτσουλιάς Γεώργιος)
0-3
Κ12
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΈΝΩΣΗ - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο20/10/1812:00ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής: Μαχαίρας Ιωάννης)
0-5
12.Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο20/10/1812:15ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: Φεργαδιώτης Στρατής)
13.ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο20/10/1813:30ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής: Αλεξόπουλος Δημήτριος)
7-3
14.Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο20/10/1813:45ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: Φεργαδιώτης Στρατής)
15.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή21/10/1810:00ZHUKA S.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
(Παρατηρητής: Αξιώτης Σταμάτης)
1-11
16.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή21/10/1811:30ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
(Παρατηρητής: Γεωργούλης Ιώαννης)
17.ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή21/10/1813:00ZHUKA S.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
(Παρατηρητής: Σύριος Χαράλαμπος)

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Β΄ Κατηγορία
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη24/10/1816:30
Κύπελλο
(2η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΔΑΦΝΩΝΑΣάββατο27/10/1815:30
3.Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο27/10/1815:30
4.Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΚυριακή28/10/1815:00
5.Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή28/10/1815:00
Κ14
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΚΟΦΙΝΑΣ/ΛΕΩΝ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο27/10/1810:00
7.Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΗΡΑΚΛΗΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο27/10/1811:15
8.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο27/10/1812:00
9.Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο27/10/1813:45

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.