Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 17 από 17 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΒΡΟΝΤΑΔΟ ΔΗΜ. ΟΜΗΡΟΥΠΟΛΗΣ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 95 x 50 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 4000)
Έδρα:
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Α΄ΚατηγορίαςΕ.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΣάββατο02/11/1915:000-0
2.Κ-14Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.ΧΚυριακή03/11/1912:006-0
3.Β΄ΚατηγορίαςΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΚυριακή03/11/1915:001-5
4.Β΄ΚατηγορίαςΑ.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣΚυριακή03/11/1917:300-4
5.Κ-12 Α΄ΌμιλοςΚΟΦΙΝΑΣ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑΣάββατο09/11/1910:000-7
6.Κ-12 Β΄ΌμιλοςΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΣάββατο09/11/1912:002-2
7.Κ-12 Α΄ΌμιλοςΗΡΑΚΛΗΣ/ΌΜΗΡΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017/ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΣάββατο09/11/1914:001-6
8.Κ-16ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ - ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ/ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017Σάββατο09/11/1916:002-0
9.Κ-12 Α΄ΌμιλοςΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1Κυριακή10/11/1910:003-0
10.Κ-12 Β΄ΌμιλοςΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2Κυριακή10/11/1911:304-1
11.Κ-12 Β΄ΌμιλοςΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΚυριακή10/11/1913:002-1
12.Β΄ΚατηγορίαςΠ.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝΚυριακή10/11/1915:000-8
13.Β΄ΚατηγορίαςΑ.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΚυριακή10/11/1917:303-0
14.Κ-14Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ/ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΤετάρτη13/11/1916:002-1
15.Κ-14Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑΤετάρτη13/11/1918:001-4
16.Α΄ΚατηγορίαςΕ.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΣάββατο16/11/1915:000-2
17.Β΄ΚατηγορίαςΑ.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΚυριακή17/11/1915:003-2
18.Β΄ΚατηγορίαςΠ.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣΚυριακή17/11/1917:300-2
19.Κ-12 Α΄ΌμιλοςΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΚΟΦΙΝΑΣ 2Τετάρτη20/11/1915:309-0
20.Κ-12 Β΄ΌμιλοςΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥΤετάρτη20/11/1917:002-6
21.Κ-12 Β΄ΌμιλοςΕ.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΤετάρτη20/11/1918:30
22.Β΄ΚατηγορίαςΑ.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ Σάββατο23/11/1911:00
23.Β΄ΚατηγορίαςΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΣάββατο23/11/1915:00
24.Κ-12 Α΄ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ/ΌΜΗΡΟΣΚυριακή24/11/1912:00
25.Β΄ΚατηγορίαςΠ.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ - Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή24/11/1914:00
26.Β΄ΚατηγορίαςΑ.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣΚυριακή24/11/1916:30
27.Κ-14Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ/ΌΜΗΡΟΣΤετάρτη27/11/1916:00
28.Κ-14ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.Χ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΤετάρτη27/11/1918:00
29.Β΄ΚατηγορίαςΠ.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΣάββατο30/11/1915:00
30.Β΄ΚατηγορίαςΑ.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ Σάββατο30/11/1917:30
31.Α΄ΚατηγορίαςΕ.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΚυριακή01/12/1915:00
32.Κ-16ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ - ΌΜΗΡΟΣ/ΗΡΑΚΛΗΣΤετάρτη04/12/1916:00
33.Κ-16ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ/ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΤετάρτη04/12/1918:00
34.Κ-12 Β΄ΌμιλοςΕ.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2Σάββατο07/12/1911:00
35.Κ-12 Α΄ΌμιλοςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1Σάββατο07/12/1912:30
36.Κ-12 Α΄ΌμιλοςΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - ΗΡΑΚΛΗΣ/ΌΜΗΡΟΣΚυριακή08/12/1910:00
37.Κ-12 Β΄ΌμιλοςΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΚυριακή08/12/1911:30
38.Κ-12 Α΄ΌμιλοςΚΟΦΙΝΑΣ 2 - ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017/ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΚυριακή08/12/1913:00
39.Β΄ΚατηγορίαςΑ.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥΚυριακή08/12/1915:00
40.Β΄ΚατηγορίαςΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣΚυριακή08/12/1917:30
41.Κ-14Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΤετάρτη11/12/1916:00
42.Κ-14Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.ΧΤετάρτη11/12/1918:00