Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (1η αγ.) | Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 22/10/23 | 16:00 | 1-3 |
2. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2η αγ.) | Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ | Σάββατο | 28/10/23 | 16:00 | 1-5 |
3. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ | Κυριακή | 05/11/23 | 15:00 | 4-2 |
4. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4η αγ.) | Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ ΚΛΑΣΣΙΚΟ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Σάββατο | 11/11/23 | 15:00 | 2-1 |
5. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5η αγ.) | Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ | ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗ | Σάββατο | 18/11/23 | 15:00 | 2-0 |
6. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (6η αγ.) | Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 26/11/23 | 15:00 | 0-0 |
7. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (7η αγ.) | Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 03/12/23 | 15:00 | 5-1 |
8. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (8η αγ.) | Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ | ΔΑΦΝΩΝΑ | Σάββατο | 09/12/23 | 15:00 | 2-1 |
9. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (9η αγ.) | Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Σάββατο | 16/12/23 | 15:00 | 0-0 |
10. | Πρωτάθλημα Κ 12 (2η αγ.) | Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. ΚΟΦΙΝΑ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 17/12/23 | 09:30 | 1-0 |
11. | Πρωτάθλημα Κ 12 (1η αγ.) | Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ | Τετάρτη | 20/12/23 | 16:15 | 0-0 |
12. | ΚΥΠΕΛΛΟ (2η φάση) | Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Τετάρτη | 10/01/24 | 15:00 | 6-0 |
13. | Πρωτάθλημα Κ 12 (3η αγ.) | ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 14/01/24 | 09:30 | 1-4 |
14. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (10η αγ.) | Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ | ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ | Κυριακή | 14/01/24 | 15:00 | 0-2 |
15. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (11η αγ.) | Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 21/01/24 | 15:00 | 2-1 |
16. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (12η αγ.) | Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Σάββατο | 27/01/24 | 15:30 | 1-0 |
17. | Πρωτάθλημα Κ 12 (4η αγ.) | Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 28/01/24 | 11:15 | 0-3 |
18. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (13η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ ΚΛΑΣΣΙΚΟ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ | Κυριακή | 04/02/24 | 13:00 | 1-6 |
19. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (14η αγ.) | Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Σάββατο | 10/02/24 | 15:30 | 4-3 |
20. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η αγ.) | Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ | Σάββατο | 17/02/24 | 15:30 | 2-1 |
21. | ΚΥΠΕΛΛΟ (3η φάση) | Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ | ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ | Τετάρτη | 21/02/24 | 15:00 | 0-1 |
22. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (16η αγ.) | Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ | ΠΥΡΓΙΟΥ | Κυριακή | 25/02/24 | 15:00 | 0-0 |
23. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (17η αγ.) | Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Σάββατο | 02/03/24 | 15:30 | 1-5 |
24. | Πρωτάθλημα Κ 12 (6η αγ.) | Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΧΙΟΥ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 03/03/24 | 10:00 | 3-2 |
25. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (18η αγ.) | Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ | ΝΕΝΗΤΩΝ | Κυριακή | 10/03/24 | 15:30 | 0-1 |
26. | ΚΥΠΕΛΛΟ (4η φάση) | Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ | ΔΑΦΝΩΝΑ | Τετάρτη | 13/03/24 | 15:30 | 0-1 |
27. | Play Off Α΄ Κατηγορίας (1η αγ.) | Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Τετάρτη | 20/03/24 | 16:00 | 3-5 |
28. | Πρωτάθλημα Κ 12 (7η αγ.) | ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 12:30 | 2-0 |
29. | Play Off Α΄ Κατηγορίας (2η αγ.) | Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ | ΔΑΦΝΩΝΑ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | 1-1 |
30. | Play Off Α΄ Κατηγορίας (3η αγ.) | Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Τετάρτη | 27/03/24 | 16:30 | 0-3 |
31. | Play Off Α΄ Κατηγορίας (5η αγ.) | Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ | ΠΥΡΓΙΟΥ | Τετάρτη | 03/04/24 | 17:00 | |
32. | Play Off Α΄ Κατηγορίας (6η αγ.) | Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ | ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ | Κυριακή | 07/04/24 | 17:00 | |
33. | Play Off Α΄ Κατηγορίας (7η αγ.) | Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Τετάρτη | 10/04/24 | 17:00 | |
34. | Play Off Α΄ Κατηγορίας (8η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ | Κυριακή | 14/04/24 | 17:00 | |
35. | Play Off Α΄ Κατηγορίας (10η αγ.) | Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 21/04/24 | 17:00 | |
36. | Πρωτάθλημα Κ 12 (5η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ 2 - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ | 0-0 | ||||
37. | Πρωτάθλημα Κ 12 (8η αγ.) | Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 | |||||
38. | Πρωτάθλημα Κ 12 (9η αγ.) | Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ | |||||
39. | Πρωτάθλημα Κ 12 (10η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ 1 - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ | |||||
40. | Πρωτάθλημα Κ 12 (11η αγ.) | Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ 1 | |||||
41. | Πρωτάθλημα Κ 12 (12η αγ.) | ΟΜΗΡΟΣ / ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ | |||||
42. | Πρωτάθλημα Κ 12 (13η αγ.) | Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 1 |