Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 6 από 141 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.A΄ Φάση (1η φάση)Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΟΙΝΟΥΣΣΩΝ "ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΕΚυριακή22/09/1912:001-2 παρ.
2.Κ-14 (1η αγ.)Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ/ΌΜΗΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΔευτέρα23/09/1916:001-6
3.Κ-14 (2η αγ.)Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο05/10/1910:001-1
4.Β΄Κατηγορίας (1η αγ.)Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή06/10/1916:301-9
5.Β΄Κατηγορίας (2η αγ.)Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή13/10/1916:301-2
6.Β΄Κατηγορίας (3η αγ.)Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη16/10/1916:001-2
7.Κ-14 (3η αγ.)Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη16/10/1918:150-3
8.Β΄Κατηγορίας (4η αγ.)Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη23/10/1916:00
9.Κ-14 (4η αγ.)Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο02/11/1911:00
10.Β΄Κατηγορίας (5η αγ.)Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο02/11/1915:00
11.Β΄Κατηγορίας (6η αγ.)Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή10/11/1917:30
12.Κ-14 (5η αγ.)Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ/ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη13/11/1916:00
13.Β΄Κατηγορίας (7η αγ.)Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή17/11/1912:00
14.Β΄Κατηγορίας (8η αγ.)ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο23/11/1915:00
15.Κ-14 (6η αγ.)ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.Χ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη27/11/1918:00
16.Β΄Κατηγορίας (9η αγ.)Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΟΙΝΟΥΣΣΩΝ "ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΕΚυριακή01/12/1912:00
17.Κ-14 (7η αγ.)Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη11/12/1916:00
18.Β΄Κατηγορίας (11η αγ.)Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΙΣΙΔΩΡΙΔΕΙΟΣάββατο14/12/1915:00
19.Β΄ Φάση (1η φάση)ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο21/12/1915:00
20.Κ-14 (8η αγ.)Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή22/12/1911:00
21.Β΄ Φάση (Επαναληπτικοί) (1η φάση)Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο11/01/2014:30
22.Β΄Κατηγορίας (12η αγ.)Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη15/01/2015:30
23.Κ-14 (10η αγ.)ΗΡΑΚΛΗΣ/ΌΜΗΡΟΣ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο25/01/2012:00
24.Β΄Κατηγορίας (13η αγ.)Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή26/01/2015:30
25.Β΄Κατηγορίας (14η αγ.)Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο01/02/2015:30
26.Κ-14 (11η αγ.)Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Σ.Ι.Φ.Ι ΚΟΦΙΝΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη05/02/2018:00
27.Β΄Κατηγορίας (15η αγ.)Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο08/02/2016:00
28.Β΄Κατηγορίας (16η αγ.)Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο15/02/2016:00
29.Κ-14 (12η αγ.)ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη19/02/2016:00
30.Β΄Κατηγορίας (17η αγ.)Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο22/02/2016:00
31.Κ-14 (13η αγ.)Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο07/03/2011:30
32.Β΄Κατηγορίας (18η αγ.)Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΣΕΝΤΑΚυριακή08/03/2016:30
33.Β΄Κατηγορίας (19η αγ.)Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο14/03/2016:30
34.Κ-14 (14η αγ.)ΘΥΕΛΛΑ/ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη18/03/2016:00
35.Β΄Κατηγορίας (20η αγ.)Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο21/03/2011:00
36.Κ-14 (15η αγ.)Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.ΧΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη01/04/2018:00
37.Β΄Κατηγορίας (22η αγ.)Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο04/04/2017:30
38.Κ-14 (16η αγ.)Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο11/04/2011:30
39.Κ-14 (17η αγ.)Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη22/04/2016:00