Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (1η αγ.) | Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 22/10/23 | 16:00 | 1-3 |
2. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2η αγ.) | Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ ΚΛΑΣΣΙΚΟ | ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ | Κυριακή | 29/10/23 | 15:00 | 6-1 |
3. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3η αγ.) | Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗ | Κυριακή | 05/11/23 | 15:00 | 0-2 |
4. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4η αγ.) | Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ | Σάββατο | 11/11/23 | 15:00 | 1-2 |
5. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5η αγ.) | Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ | Κυριακή | 19/11/23 | 15:00 | 1-1 |
6. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (6η αγ.) | Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΔΑΦΝΩΝΑ | Κυριακή | 26/11/23 | 15:00 | 3-0 |
7. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (7η αγ.) | Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ | ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ | Κυριακή | 03/12/23 | 15:00 | 1-0 |
8. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (8η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ | Σάββατο | 09/12/23 | 15:00 | 2-0 |
9. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (9η αγ.) | Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ | ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ | Κυριακή | 17/12/23 | 15:00 | 4-1 |
10. | ΚΥΠΕΛΛΟ (2η φάση) | Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ | Τετάρτη | 10/01/24 | 15:30 | 1-3 |
11. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (10η αγ.) | Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ | ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ | Κυριακή | 14/01/24 | 15:00 | 0-2 |
12. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (11η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΙΟΥ ΚΛΑΣΣΙΚΟ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ | Σάββατο | 20/01/24 | 15:30 | 2-5 |
13. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (12η αγ.) | Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ | Κυριακή | 28/01/24 | 15:00 | 3-0 |
14. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (13η αγ.) | Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ | ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ | Κυριακή | 04/02/24 | 15:00 | 1-0 |
15. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (14η αγ.) | Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΠΥΡΓΙΟΥ | Κυριακή | 11/02/24 | 15:00 | 4-3 |
16. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η αγ.) | Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ | ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ | Κυριακή | 18/02/24 | 15:00 | 2-3 |
17. | ΚΥΠΕΛΛΟ (3η φάση) | Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ | ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ | Τετάρτη | 21/02/24 | 15:00 | 0-1 |
18. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (16η αγ.) | Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΝΕΝΗΤΩΝ | Κυριακή | 25/02/24 | 15:00 | 1-0 |
19. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (17η αγ.) | Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ | ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ | Κυριακή | 03/03/24 | 15:30 | 5-1 |
20. | Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (18η αγ.) | Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ | Σάββατο | 09/03/24 | 15:30 | 0-5 |
21. | Play Off Α΄ Κατηγορίας (1η αγ.) | Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΘΥΜΙΑΝΩΝ | Τετάρτη | 20/03/24 | 16:00 | 3-5 |
22. | Play Off Α΄ Κατηγορίας (2η αγ.) | Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ | ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | 1-3 |
23. | Play Off Α΄ Κατηγορίας (4η αγ.) | Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΔΑΦΝΩΝΑ | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | 2-1 |
24. | Play Off Α΄ Κατηγορίας (5η αγ.) | Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ | ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ | Τετάρτη | 03/04/24 | 17:00 | 1-2 |
25. | Play Off Α΄ Κατηγορίας (6η αγ.) | Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ | ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ | Κυριακή | 07/04/24 | 17:00 | 2-2 |
26. | Play Off Α΄ Κατηγορίας (7η αγ.) | Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΠΥΡΓΙΟΥ | Τετάρτη | 10/04/24 | 17:00 | 1-1 |
27. | Play Off Α΄ Κατηγορίας (9η αγ.) | Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ | ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ | Τετάρτη | 17/04/24 | 17:00 | 2-4 |
28. | Play Off Α΄ Κατηγορίας (10η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 |