Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019 - 2020
Κ-12 Β΄Όμιλος
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ | Κυριακή | 13/10/19 | 12:15 | ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π. | 1-5 |
ΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 13/10/19 | 12:15 | ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ. | 1-1 |
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Σάββατο | 19/10/19 | 13:30 | ΤΖΕΤΑ Κ., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β. | 3-2 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ | Σάββατο | 26/10/19 | 12:45 | ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α. | 3-7 |
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 27/10/19 | 10:00 | ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΛΙΑΔΗΣ Κ. | 6-1 |
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 27/10/19 | 14:15 | ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΤΖΕΤΑ Κ. | 5-1 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Σάββατο | 09/11/19 | 12:00 | ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π. | 2-2 |
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 10/11/19 | 11:30 | ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΣΕΛΛΗ Α. | 4-1 |
ΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 10/11/19 | 13:00 | ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ. | 2-1 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Τετάρτη | 20/11/19 | 17:00 | ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΤΖΕΤΑ Κ. | 2-6 |
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Τετάρτη | 20/11/19 | 18:30 | ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΤΖΕΤΑ Κ. | 4-1 |
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 11:00 | ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ. | 0-3 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Σάββατο | 07/12/19 | 11:00 | ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α. | 3-0 |
ΚΟΦΙΝΑΣ/ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ | Σάββατο | 07/12/19 | 13:15 | ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ. | 1-1 |
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2 - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 11:30 | ΣΜΑΗΛΟΣ Θ., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ. | 4-1 |