Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018 - 2019
Κ14

<< Ημιτελικοί αγώνες Κ-14

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΦΙΝΑΣ/ΛΕΩΝ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο29/09/1812:00ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ., ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε.0-9
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο29/09/1813:45ΣΕΛΛΗ Α., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΛΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)0-4
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.ΧΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή30/09/1811:00ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.4-0
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή30/09/1812:15ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)2-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.Χ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή07/10/1810:30ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.2-2
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΛΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή07/10/1812:15ΚΑΖΑΣ Ι., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)4-5
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΗΡΑΚΛΗΣΝΕΝΗΤΩΝΣάββατο10/11/1815:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΛΙΑΔΗΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)3-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο10/11/1816:00ΣΕΛΛΗ Α., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-9


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο13/10/1813:30ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ.2-1
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.ΧΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή14/10/1810:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β.10-0
ΚΟΦΙΝΑΣ/ΛΕΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή14/10/1810:30ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ., ZHUKA S., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν.7-1
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή14/10/1812:15ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΛΙΑΔΗΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Α.7-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.Χ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
ΚΟΦΙΝΑΣ/ΛΕΩΝ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο27/10/1810:00ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ., ΛΙΑΔΗΣ Κ.6-2
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΗΡΑΚΛΗΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο27/10/1811:45ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ., ΛΙΑΔΗΣ Κ., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν.1-5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο27/10/1812:00ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ., ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν.0-14
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο27/10/1813:45ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ.6-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΛΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη31/10/1815:45ΚΑΖΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ., ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-1
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑΝΕΝΗΤΩΝΣάββατο03/11/1812:00ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν.7-0
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΗΡΑΚΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο03/11/1812:15ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Α., ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε.4-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.Χ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή04/11/1810:00ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ZHUKA S., ΣΕΛΛΗ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-7


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.ΧΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή25/11/1810:00ΣΕΛΛΗ Α., ΤΖΕΤΑ Κ., ΚΑΖΑΣ Ι.0-3
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή25/11/1810:30ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.0-2
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή25/11/1811:45ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ., ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ.5-0
ΚΟΦΙΝΑΣ/ΛΕΩΝ - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή25/11/1812:15ΛΙΑΔΗΣ Κ., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α., ΣΜΑΗΛΟΣ Θ.6-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΗΡΑΚΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο08/12/1811:00ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΛΙΑΔΗΣ Κ., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)7-0
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο08/12/1812:30ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε.2-1
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή09/12/1812:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Α.0-5
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.Χ - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΛΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή09/12/1812:00ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ., ZHUKA S., ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε.0-12


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο15/12/1812:00ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.7-0
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.ΧΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη16/01/1915:30ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)5-0
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣΘΥΜΙΑΝΩΝΤετάρτη16/01/1915:30ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΤΖΕΤΑ Κ., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)2-0
ΚΟΦΙΝΑΣ/ΛΕΩΝ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη16/01/1916:00ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ., ΛΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)7-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.ΧΝΕΝΗΤΩΝΣάββατο22/12/1810:00ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π.6-1
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο22/12/1810:30ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΛΙΑΔΗΣ Κ.1-2
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΛΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο22/12/1812:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β., ΓΑΡΡΗΣ Α.1-0
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο22/12/1812:15ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΛΙΑΔΗΣ Κ.0-8


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΛΕΩΝ
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο26/01/1912:00ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β., ΤΖΕΤΑ Κ., ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν.4-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.Χ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο26/01/1915:00ΛΙΑΔΗΣ Κ., ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α., ΜΗΛΙΟΣ Ν.0-8
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΗΡΑΚΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή27/01/1912:00ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α., ZHUKA S.2-0
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη06/02/1915:45ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α., ΤΖΕΤΑ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)3-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
ΚΟΦΙΝΑΣ/ΛΕΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο09/02/1912:00ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΤΖΕΤΑ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-3
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή10/02/1910:00ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α., ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)7-0
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή10/02/1911:45ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)11-0
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.ΧΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή10/02/1915:30ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΤΖΕΤΑ Κ., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ.4-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή24/02/1913:30ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ., ΣΜΑΗΛΟΣ Θ.3-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.Χ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΗΡΑΚΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη13/03/1915:30ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)0-5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΛΕΩΝΘΥΜΙΑΝΩΝΤετάρτη13/03/1915:45ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΣΕΛΛΗ Α., ΤΖΕΤΑ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)0-8
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη20/03/1916:00ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α., ΤΖΕΤΑ Κ., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ.1-9


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.Χ
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΗΡΑΚΛΗΣ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο02/03/1912:00ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)6-0
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΛΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο02/03/1912:00ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΛΙΑΔΗΣ Κ., ΤΖΕΤΑ Κ.2-4
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή03/03/1910:30ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΣΜΑΗΛΟΣ Θ.7-1
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή03/03/1912:00ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Α., ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ.1-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΗΡΑΚΛΗΣ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο16/03/1912:00ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΤΖΕΤΑ Κ., ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή17/03/1910:00ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΛΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)1-9
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.ΧΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή17/03/1910:00ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ., ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α., ΤΖΕΤΑ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)10-0
ΚΟΦΙΝΑΣ/ΛΕΩΝ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή17/03/1912:30ΛΙΑΔΗΣ Κ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)3-6


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΗΡΑΚΛΗΣ
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο23/03/1912:00ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α., ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.Χ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή24/03/1910:00ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ., ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)0-1
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή24/03/1911:45ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ., ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε., ΤΖΕΤΑ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)6-0
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΛΕΩΝΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή24/03/1913:00ΣΕΛΛΗ Α., ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ.1-5


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΤετάρτη27/03/1915:30ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α., ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)1-2
ΚΟΦΙΝΑΣ/ΛΕΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.ΧΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη27/03/1915:30ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)12-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΘΥΜΙΑΝΩΝΤετάρτη27/03/1916:30ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΣΕΛΛΗ Α., ΤΖΕΤΑ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)2-4
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΤετάρτη27/03/1917:00ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ., ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)6-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΗΡΑΚΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο06/04/1912:00ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α., ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε.0-8
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΚΟΦΙΝΑΣ/ΛΕΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο06/04/1912:00ΣΜΑΗΛΟΣ Θ., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ., ΤΖΕΤΑ Κ.0-10
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΝΕΝΗΤΩΝΣάββατο06/04/1914:00ΛΙΑΔΗΣ Κ., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ.1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.Χ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή07/04/1910:30ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α., ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π.0-10


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ/ΘΥΕΛΛΑ
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο13/04/1912:00ΣΜΑΗΛΟΣ Θ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π.4-0
ΚΟΦΙΝΑΣ/ΛΕΩΝ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ/ΗΡΑΚΛΗΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο13/04/1912:00ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ., ΤΖΕΤΑ Κ., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-3
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΙΟΥ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή14/04/1910:30ΛΙΑΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)8-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α.Ο.Χ - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή14/04/1912:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΤΖΕΤΑ Κ., ΣΜΑΗΛΟΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-6