Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018 - 2019
Α΄ Κατηγορία

<< Play Off Α΄ Κατηγορίας

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΔΑΦΝΩΝΑΣάββατο29/09/1817:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΚΟΠΑΝΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)1-1
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΝΕΝΗΤΩΝΣάββατο29/09/1817:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)3-1
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή30/09/1817:00ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)2-1
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή30/09/1817:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ., ΣΕΛΛΗ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-1
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή30/09/1817:00ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΛΙΑΔΗΣ Κ.2-2
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή30/09/1817:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)2-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο06/10/1816:00ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)0-1
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο06/10/1816:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-5
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή07/10/1816:30ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β., ΣΕΛΛΗ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)1-0
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή07/10/1816:30ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΛΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)1-5
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή07/10/1816:30ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-8
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή07/10/1816:30ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο13/10/1816:30ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-0
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΝΕΝΗΤΩΝΣάββατο13/10/1816:30ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)3-2
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΔΑΦΝΩΝΑΣάββατο13/10/1816:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΛΙΑΔΗΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Α.4-0
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΚυριακή14/10/1816:30ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)0-1
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή14/10/1816:30ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Α., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-1
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή14/10/1816:30ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)4-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΝΕΝΗΤΩΝΣάββατο20/10/1816:00ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)1-4
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο20/10/1816:30ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΣΕΛΛΗ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή21/10/1816:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)4-1
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή21/10/1816:00ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)1-2
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή21/10/1816:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ., ΣΕΛΛΗ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-1
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΑΦΝΩΝΑΚυριακή21/10/1816:00ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο03/11/1815:00ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Α., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)1-4
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΣάββατο03/11/1815:00ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)5-0
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο03/11/1815:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-5
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή04/11/1815:00ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Α., ΚΟΠΑΝΟΣ Κ.4-2
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή04/11/1815:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή04/11/1815:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο17/11/1815:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΣΕΛΛΗ Α.8-2
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΝΕΝΗΤΩΝΣάββατο17/11/1815:00ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)0-4
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή18/11/1814:00ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ., ΛΙΑΔΗΣ Κ.0-4
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή18/11/1815:00ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΚΑΖΑΣ Ι., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)2-0
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΔΑΦΝΩΝΑΚυριακή18/11/1815:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-0
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή18/11/1815:00ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΣΕΛΛΗ Α., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν.3-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο24/11/1815:00ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-0
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή25/11/1815:00ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α., ΛΙΑΔΗΣ Κ.3-1
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή25/11/1815:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΠΑΠΑΔΑΜ Σ., ΣΕΛΛΗ Α.0-4
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή25/11/1815:00ΝΤΑΤΗΣ Ν., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ.1-2
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΚυριακή25/11/1815:00ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Α., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή25/11/1815:00ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ.5-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΝΕΝΗΤΩΝΣάββατο01/12/1815:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΛΙΑΔΗΣ Κ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)6-0
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΑΦΝΩΝΑΚυριακή02/12/1815:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)3-2
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή02/12/1815:00ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ., ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)4-0
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή02/12/1815:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή02/12/1815:00ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Α.0-3
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΚυριακή02/12/1815:00ΝΤΑΤΗΣ Ν., ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)1-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο08/12/1815:00ΝΤΑΤΗΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Α., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-1
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή09/12/1814:00ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΚΑΖΑΣ Ι., ΛΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)0-0
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή09/12/1815:00ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)4-1
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή09/12/1815:00ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-1
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή09/12/1815:00ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)1-0
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή09/12/1816:15ΚΑΖΑΣ Ι., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)2-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο15/12/1815:00ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)3-0
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΠΥΡΓΙΟΥΣάββατο15/12/1815:00ΝΤΑΤΗΣ Ν., ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ.2-2
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή16/12/1815:00ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-1
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή16/12/1815:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΛΙΑΔΗΣ Κ., ΜΗΛΙΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)2-2
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή16/12/1815:00ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΚυριακή16/12/1815:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ.0-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο12/01/1915:00ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΜΗΛΙΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)0-4
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΔΑΦΝΩΝΑΣάββατο12/01/1915:00ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)2-2
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή13/01/1913:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-0
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή13/01/1915:00ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Α., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-0
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή13/01/1915:00ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΚΑΖΑΣ Ι., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)0-0
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή13/01/1916:00ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-5


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΠΥΡΓΙΟΥΣάββατο19/01/1915:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)0-0
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΣάββατο19/01/1915:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΛΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)0-2
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο19/01/1915:00ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-3
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή20/01/1915:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΚΑΖΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)3-2
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή20/01/1915:00ΝΤΑΤΗΣ Ν., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΘΥΜΙΑΝΩΝΤετάρτη23/01/1916:00ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)0-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΣάββατο26/01/1915:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)4-0
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΝΕΝΗΤΩΝΣάββατο26/01/1915:00ΝΤΑΤΗΣ Ν., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)0-3
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή27/01/1915:00ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΛΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-0
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΔΑΦΝΩΝΑΚυριακή27/01/1915:00ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)6-1
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή27/01/1915:00ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)0-0
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή27/01/1915:00ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε., ΣΕΛΛΗ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)7-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΠΥΡΓΙΟΥΣάββατο02/02/1915:00ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)0-0
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο02/02/1915:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΜΗΛΙΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-6
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή03/02/1915:00ΝΤΑΤΗΣ Ν., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)0-1
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή03/02/1915:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)1-1
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή03/02/1915:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή03/02/1915:00ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)2-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΣάββατο09/02/1915:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ., ΛΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο09/02/1915:00ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ Α., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ., ΣΕΛΛΗ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)1-1
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή10/02/1915:00ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Α.0-5
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή10/02/1915:00ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΛΙΑΔΗΣ Κ., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)3-1
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή10/02/1915:00ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ Α., ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΜΗΛΙΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)1-3
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή10/02/1915:00ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΚΑΖΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο16/02/1915:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν.0-1
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο16/02/1915:00ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Α., ΜΗΛΙΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-4
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΔΑΦΝΩΝΑΣάββατο16/02/1915:00ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΣΕΛΛΗ Α., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)3-1
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή17/02/1915:00ΝΤΑΤΗΣ Ν., ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ.0-4
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή17/02/1915:00ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΣΕΛΛΗ Α., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-0
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή17/02/1915:00ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)3-3


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή24/02/1912:00ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ., ΛΙΑΔΗΣ Κ., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-4
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή24/02/1915:30ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΣΕΛΛΗ Α.0-2
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή24/02/1915:30ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Α., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β.3-0
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΚυριακή24/02/1915:30ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)3-1
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή24/02/1915:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΘΥΜΙΑΝΩΝΤετάρτη27/02/1915:45ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΜΗΛΙΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)1-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο02/03/1915:30ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΤΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-3
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΝΕΝΗΤΩΝΣάββατο02/03/1915:30ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)4-0
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο02/03/1915:30ΝΤΑΤΗΣ Ν., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)1-1
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΔΑΦΝΩΝΑΚυριακή03/03/1915:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή03/03/1915:30ΝΤΑΤΗΣ Ν., ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-2
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή03/03/1915:30ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)0-2


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΣάββατο16/03/1915:30ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΛΙΑΔΗΣ Κ., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ.3-2
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο16/03/1915:30ΚΑΖΑΣ Ι., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ., ΣΕΛΛΗ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)1-0
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή17/03/1915:30ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΚΑΖΑΣ Ι., ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)0-6
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή17/03/1915:30ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)0-5
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή17/03/1915:30ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)2-0
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή17/03/1915:30ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ., ΑΝΔΡΕΟΥ Α., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΣάββατο23/03/1916:00ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)7-0
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο23/03/1916:00ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)1-1
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΔΑΦΝΩΝΑΚυριακή24/03/1916:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)0-1
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή24/03/1916:00ΚΟΠΑΝΟΣ Κ., ΣΕΛΛΗ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)0-1
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΚυριακή24/03/1916:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή24/03/1916:00ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ., ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)1-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΔΑΦΝΩΝΑΚυριακή31/03/1917:00ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ Θ., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν.0-2
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή31/03/1917:00ΤΡΑΟΥΔΑΣ Α., ΚΑΖΑΣ Ι., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)4-0
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥΣΕΝΤΑΚυριακή31/03/1917:00ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α.1-3
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥΚυριακή31/03/1917:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)1-0
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή31/03/1917:00ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ν., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Α.0-4
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή31/03/1917:00ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.2-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΘΥΜΙΑΝΩΝΣάββατο06/04/1917:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α., ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΘΥΜΙΑΝΩΝΚυριακή07/04/1917:00ΚΑΖΑΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΚΟΛΕΤΣΗΣ Ε.4-0
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝΠΥΡΓΙΟΥΚυριακή07/04/1917:00ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Α., ΚΟΠΑΝΟΣ Κ.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥΚυριακή07/04/1917:00ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΛΙΑΔΗΣ Κ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)4-0
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗΚυριακή07/04/1917:00ΜΗΛΙΟΣ Ν., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π., ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α.1-1
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΝΕΝΗΤΩΝΚυριακή07/04/1917:00ΣΤΕΦΑΝΟΥ Κ., ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Λ., ΑΝΔΡΕΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2