Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017 - 2018
Προ Τζούνιορ Β΄ Όμιλος
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Σάββατο | 26/05/18 | 17:00 | ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ. | |
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Σάββατο | 26/05/18 | 17:30 | ΚΑΖΑΣ Ι. | |
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ 2 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Σάββατο | 26/05/18 | 18:00 | ΛΙΑΔΗΣ Κ. | |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Σάββατο | 26/05/18 | 18:30 | ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ. |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Σάββατο | 26/05/18 | 19:00 | ΚΑΖΑΣ Ι. | |
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Σάββατο | 26/05/18 | 19:30 | ΛΙΑΔΗΣ Κ. | |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ 2 | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Σάββατο | 26/05/18 | 20:00 | ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ. |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 27/05/18 | 09:30 | ΣΕΛΛΗ Α. | |
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 27/05/18 | 10:00 | ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ. | |
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ 2 - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 27/05/18 | 10:30 | ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ. | |
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 27/05/18 | 11:00 | ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ. |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 27/05/18 | 11:30 | ΣΕΛΛΗ Α. | |
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ 2 | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 27/05/18 | 12:00 | ΠΟΙΜΕΝΙΔΗ Δ. | |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 27/05/18 | 12:30 | ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ. |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ 2 - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Σάββατο | 02/06/18 | 17:00 | ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ. | |
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Σάββατο | 02/06/18 | 17:30 | ZHUKA S. | |
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Σάββατο | 02/06/18 | 18:00 | ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α. | |
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Σάββατο | 02/06/18 | 18:30 | ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Α. |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ 2 | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Σάββατο | 02/06/18 | 19:00 | ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Γ. | |
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Σάββατο | 02/06/18 | 19:30 | ZHUKA S. | |
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Σάββατο | 02/06/18 | 20:00 | ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α. |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 03/06/18 | 11:15 | ΛΙΑΔΗΣ Κ. | |
ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ 2 - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 03/06/18 | 11:15 | ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ Ν. | |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 03/06/18 | 11:45 | ΣΕΛΛΗ Α. | |
ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 03/06/18 | 11:45 | ZHUKA S. |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 - ΚΑΝΑΡΗΣ/ΟΜΗΡΟΣ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 03/06/18 | 12:15 | ΣΕΛΛΗ Α. | |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ 2 | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 03/06/18 | 12:15 | ZHUKA S. | |
Π.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΧΙΟΥ 2017 - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ | ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ | Κυριακή | 03/06/18 | 12:45 | ΛΙΑΔΗΣ Κ. |